REGULAMIN - ABC Komputerstudio v.22

Przejdź do treści
REGULAMIN
 1. Właścicielem sklepu www.abckomputerstudio.pl jest firma ABC Komputerstudio Piotr Staśkiewicz, ul. Słoneczna 3b, 62-200 Gniezno, zwany dalej Sprzedającym.
 2. Kupującym może być osoba fizyczna pełnoletnia, osoba prawna lub firma.
 3. Oferta przedstawiona na stronach www.abckomputerstudio.pl obowiązuje jedynie dla odbiorców z terytorium Polski.
 4. Kupujący jest zobowiązany do podania numeru telefonu oraz adresu e-mail, pod którymi możliwe będzie potwierdzenie zlecenia.
 5. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia.
 6. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zamówienia złożone po godz. 17 oraz w dni wolne od pracy będą rozpatrywane w następnym dniu roboczym.
 7. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w przeciągu 7 dni od daty złożenia nie będą rozpatrywane.
 8. W przypadku jeśli zamówiony towar jest niedostępny w określonym terminie, Sprzedawca informuje Kupującego o przewidywanym czasie dostawy. Kupujący może wówczas odstąpić od transakcji.
 9. Wszystkie ceny w sklepie www.abckomputerstudio.pl wyrażone są w polskich złotych i zawierają podatek VAT.
 10. Ceny produktów nie zawierają kosztów transportu towaru do odbiorcy końcowego. Koszt ten jest doliczany podczas składania zamówienia i wykazywany kupującemu.
 11. Towary są dostarczane pod wskazany adres za pośrednictwem Poczty Polskiej.
 12. Zapłata za towar następuje w formie przedpłaty na konto bankowe lub klient może odebrać produkt osobiście za pobraniem.
 13. Kupujący może w przeciągu 10 dni od daty zakupu odstąpić od umowy bez podania przyczyn, jeżeli towar nie został użyty. W takim przypadku Kupujący otrzymuje zwrot pieniędzy na konto bankowe lub przekazem pocztowym w ciągu 7 dni od daty dostarczenia towaru Sprzedającemu. Koszty wysyłki pokrywa Kupujący, na nim spoczywa również odpowiednie zabezpieczenie towaru do transportu. Zwracany towar nie może nosić śladów użycia i być odesłany w stanie, w którym trafił do Kupującego; w przypadku oprogramowania za użycie uważa się otwarcie opakowania z nośnikiem.
 14. Towary sprzedawane w sklepie www.abckomputerstudio.pl objęte są gwarancjami producentów. W przypadku reklamacji prosimy o kontakt z www.abckomputerstudio.pl za pośrednictwem e-maila z opisem wady na adres biuro@abckomputerstudio.pl. Kupujący otrzyma wówczas szczegółowe informacje dotyczące dalszego postępowania z uszkodzonym towarem.
 15. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji Kupujący zostanie obciążony kosztami przesyłki uszkodzonego towaru.
 16. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 17. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego. 
ABC Komputerstudio - Słoneczna 3b - 62200 Gniezno - tel/fax 61 4269819
Wróć do spisu treści