NOD32 Antivirus - ABC Komputerstudio v.22

Przejdź do treści
NOD 32 Antivirus


Zamów teraz
Wersja ESD bez wychodzenia z domu na twój komputer
Zadzwoń - Zamów
61 4269819


 
ESET NOD32 Antivirus bazuje na legendarnym silniku antywirusowym ESET NOD32, który skutecznie chroni przed różnego typu zagrożeniami i równocześnie utrzymuje wydajność komputera na niezmienionym poziomie.

Legendarny NOD32 Antivirus
Chroni przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania, tj.: wirusami, zagrożeniami szyfrującymi ransomware, robakami i programami szpiegującymi.
 
 

Niezmieniona wydajność komputera
 
Program ESET działa niezauważenie dla Ciebie i Twojego komputera, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z jego możliwości, grając, pracując czy przeglądając Internet.
 
 

Dyskretna ochrona
 
Program blokuje wyskakujące okna i monity systemowe, gdy Ty grasz, oglądasz film lub korzystasz z innej aplikacji w trybie pełnoekranowym.
 
 

Wielokrotnie nagradzana ochrona
Niezależne ośrodki badawcze, sprawdzające skuteczność antywirusów, plasują firmę ESET wśród najlepszych w branży. Produkty ESET zdobyły m.in. rekordową liczbę nagród VB100.
 

 Najnowsze technologie
Sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, czy oparty na chmurze system reputacji, to tylko niektóre z najnowszych na rynku technologii wykrywania zagrożeń, które znajdziesz w programach ESET.
ABC Komputerstudio - Słoneczna 3b - 62200 Gniezno - tel/fax 61 4269819
Wróć do spisu treści